Kural (1) ➥ Gerek Bonus'lardan kazanılan bakiyeler gerek kredi kartı ile yüklediğiniz bakiyeler olsun sistemde hali hazırda bulunan bakiyeleriniz hiçbir koşul altında iade edilmeyeceğini anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. 

 

Kural (2) ➥ HileOnline kullanıcılarına satılan ürün gerekçesiyle değişim ve iptal hakkı sunmaz kullanıcılar herhangi bir sipariş verdiğinde bunun iptal edilmeyeceğini ayrıca farklı bir kod ile değişim yapılmayacağını anlamış ve kabul etmiş sayılır.

 

Kural (3) ➥ Satın aldığınız yazılımlar garantisi olmayan fix yeme kapanma ban atma gibi durumlarda para iade garantisi doğurmayacağı gibi farklı bir anahtar ile değişim garantisi de bulunmaz kullanıcılar sipariş verirken anlamış ve kabul etmiş sayılır. 

 

Kural (4) ➥ Bazı durumlarda sunucular bakım amacıyla veya güncelleme amacıyla kapatılmaktadır bu süre bazen 1,2 gün sürebilir farklı nedenlerden dolayı uzayabilir de bu durumlarda yazılımcının insaniyet ine göre süre eklenebilir veya eklenmeyebilir kullanıcılar satın aldığında bu durumu göz önünde bulundurması ve buna göre sipariş vermesi gerekmektedir.

 

Kural (5) ➥ Satın alacağınız program bazı bilgisayarlarda düzgün çalışmayabilir ayrıca sistem özellikleri iyi olmayan bilgisayarlarda kasma donma ve farklı hatalar verebilir bu durumda iade garantisi doğurmaz sipariş vermeden önce anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Discord: HileOnline