HileOnline, gizliliğinizi korumak ve kullanılan teknolojik altyapıdan en üst seviyede yararlanmanızı sağlayabilmek amacıyla güvenliğiniz için çeşitli gizlilik ilkeleri belirlemiştir. HileOnline ilk ziyaretinizden itibaren, aşağıda yazılı olan ve HileOnline ziyaret edilmesine ve/veya kullanılmasına ilişkin önemli bilgiler içeren hususları bütünüyle anlamış ve tamamını ayrılmaz bir bütün olarak kabul etmiş sayılırsınız. İşbu Gizlilik Politikası tüm Alıcılar için geçerlidir.

 

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde hileonline.com bünyesinde saklanmıyor. Ödeme ekranları ile bankalar arasındaki kredi kartı bilgisinin de dâhil olduğu veri alışverişi, tamamen kriptolanmış bir trafik ile iletiliyor. Kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, güvenliğiniz için son teknolojiler kullanılıyor. Her tarayıcının altında bulunan anahtar, buna işarettir. Kullanıcılar, bankaların güvenli ödeme altyapısı “3D Secure Sistemi”ni kullanabiliyor. hileonline.com, kullanıcılarından e-posta yoluyla kredi kartı ve şifre bilgilerini kesinlikle talep etmez.

 

Bunlara Dikkat Edin. Alışveriş Yaparken sitenin ödeme aşamasında link kısmının http’den https’ye dönüştüğüne dikkat edin. Eğer alışveriş yaptığınız sayfada güvenli damgası yok ve https yerinde http yazıyor ise alışveriş yapmayınız! hileonline.com'dan alışveriş yaparken link kısmında hileonline.com yazdığına dikkat ediniz.

2020. Tüm Hakları Saklıdır.
Discord: HileOnline